معرفی کولر آبی اینورتر شرکت آبسال Aabsal

در بین مدل های مختلف کولر آبی،  بهترین کولر آبی ایرانی را می توان به کولر آبی اینورتر آبسال با موتور DC Inverter اشاره کرد، کولرآبی کم مصرف آبسال دارای بازده انرژی A می باشد و تا 70 درصد در مصرف برق و انرژی شما صرفه جویی می کند.

جنس بدنه کولرهای 6000 و 8000 اینورتر آبسال از نوع گاوانیزه می باشد و موتور دستگاه مقاوم در برابر نوسانات برق می باشد و بدون اختلال در کارکرد کولر می باشد. مصرف برق دستگاه بسیار پایین می  باشد و شما می توانید از یک مینیاتوری 9 آمپر برای دستگاه استفاده نمایید.

کولر ابی کم مصرف شرکت aabsal دارای طراحی منحصر به فرد کلید می باشد که دارای نمایشگر بوده و دمای محیط را نمایش می دهد، همچنین مجهز به تایمر جهت تنظیم زمان روشن وخاموش شدن کولر طی یک شبانه روز است.

اسپلیت اینورتر آبسال مجهز به مصرف بهینه ( گزینه ECO) می باشد تا ثابت کند که یک کولر آبی اینورتر به معنای واقعی می باشد. دارای سه دور سرعت موتور که هر کدام به طور جداگانه قابل تنظیم است.

قیمت کولر آبی اینورتر آبسال

ویژگی های صفحه نمایشگر کولر آبی

اگر تا 24 ساعت پس از روشن شدن دستگاه هیچ فرمانی به دستگاه داده نشود، جهت حصول اطمینان از حضور ساکنین در منزل دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود.

در صورت از کار افتادن فن کولر به هر دلیلی ،دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و علامت اخطار به منزله مشکل در فن کولر در صفحه نمایش نشان داده می شود.

در صورت افزایش غیر عادی سرعت موتور، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و علامت اخاطر در صفحه نمایش ظاهر می شود.

بعد از 1500 ساعت کارکرد کولرآبی، جهت تعویض پوشال علامت اخطار بر روی صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد تا هر چه سریعتر نسبت به تعویض پوشال ها اقدام نمایید.

به طور کلی اگر مشکلی برای کولر آبی رخ بدهد، تسمه مشکل داشته باشد، روغن دستگاه کم شود، بر روس صفحه نمایش پیغام اخطاری مشاهده خواهید کرد، به این صورت خودتان می توانید مشکل را برطرف نمایید، بدون آنکه با تعمیرکار تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت روز کولرهای آبی 6000 و 8000 اینورتر آبسال با شماره های فروشگاه تماس حاصل نمایید