نمایندگی فروش کولر ابی  اسنوا SNOWA در امین حضور

ما نمایندگی فروش و خدمات کولر ابی  اسنوا SNOWA را دز امین حضور بازار بزرگ تهران داریم . ارزانترین و بهترین قیمت کولر ابی  اسنوا SNOWA را از ما بخواهید .

 اسنوا SNOWA یکی از بهترین محولات بازار میباشد ک دراستای رضایت شما مشتریان گرامی علاوه بر محصولات خانگی دست به تولید کولر ابی زده است . 

کولر ابی  اسنوا SNOWA در بدنه دستگاه از مرغوبترین و بهترین فلزات و ورقه گالوازینه مخصوص با استانداردهای بین المللی ساخته میشود که باعث افزایش طول عمر دستگاه میشود در برابر پوسیدگی زنگ زدی خوردگی 

کولر ابی  اسنوا SNOWA بر رویه ورق گالوازینه مخصوص خود بر رویه صطح خارجی دستگاه با استفاده از رنگ پودری با پوشش مناسب و طول عمر بالا از خوردگی و نور خورشید و رطوبت مخافظت میکند.

موتور این دستگاهکولر ابی  اسنوا SNOWA

یکی از بهترین و قویترین موتورهای کولر ابی میباشد کولر ابی  اسنوا SNOWA با دارا بودن الکترو موتور با مصرف معمولی و کلاس B دارای حرارتی بالا میباشد.

پوشال سلولوزیکولر ابی  اسنوا SNOWA

از لایه های به هم پیوسته با تراکم بالا تشکیل شده است که در مقابل پوسیدگی و تولید میکروب مقاوم میباشد دا داشتن پوشال سلولوزی هوایی مطلوب را در خانه خود تجربه کنید .

محل نصب کولر ابی اسنوا SNOWA 

کولر های ابی برای کارکردن نیاز به هوای ازاد دارند  به همین دلیل محل نصب کولر ابی باید طوری باشد که کولر در محرض هوای ازاد باشد.

برای نصب، سرویس و تعمیرات اسنوا SNOWA با متخصصان ما تماس بگیرید

نمایندگی تهران فروشگاه 13

02133518902-3 ☎️

نشانی : سه راه امین حضور, ابتدای خیابان ری, نبش کوچه آرزم پلاک 561 ط دوم واحد 1