چگونه می توانم برای خرید به این سایت اعتماد کنم؟

با سپاس از توجه شما مشتری گرامی، شما می توانید برای خرید به سایت ما اطمینان نمایید زیرا:

1-  فروشگاه کولر ایرانی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

نماد الکترونیکی چیست؟ مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیرمجموعه وزارت صنایع با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، به صورت مستمر تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

شما می توانید با کلیک بر روی لوگوی نماد الکترونیکی درج شده در سایت، مجوز تجارت الکترونیک صادر شده از سوی دولت را مشاهده نمایید.

2- فروشگاه کولر ایرانی دارای مجوز درگاه پرداخت الکترونیکی از بانک های صادرات ایران، اقتصاد نوین و کشاورزی می باشد. وجود درگاه پرداخت الکترونیک در سایت به منزله تائید صحت کسب و کار از سوی بانک های کشور می باشد.

3-  فروشگاه کولر ایرانی دارای 18 حساب جاری در بانک های مختلف کشور می باشد که مشتری می تواند با استعلام شماره حساب جاری یا شماره کارت های درج شده، از طریق بانک ها به صحت کارکرد صحیح و مطمئن صاحبان حساب ها مطمئن شود.

4- فروشگاه کولر ایرانی دارای آدرس و شماره تلفن محل کسب و کار است که می توانید با مراجعه حضوری یا استعلام از مخابرات و اداره پست از صحت اطلاعات درج شده در سایت اطمینان حاصل نمایید.